Galeria – Rolety Rzymskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią rolet rzymskich. Wszystkie rolety są wykonywane specjalnie na indywidualne zamówienie klienta. Uzgadniany jest sposób montażu, rodzaj i kolor tkaniny oraz model rolety rzymskiej. Na poniższych zdjęciach prezentujemy rolety w różnych aranżacjach wykonane z tkanin dostępnych w naszej kolekcji.

Linos - 100% naturalna tkanina

Naturalna w 100% lniana tkanina na rolety rzymskie i zasłony. Bogata kolorystyka oraz niepodważalne zalety lnianych włókien. Tkanina która świetnie pasuje wielu rodzajów wnętrz. Galeria prezentuje niektóre sposoby wykorzystania tej tkaniny.

Tkaniny - Kolekcja 2014

Przedstawiamy nowe tkaniny z kolekcji 2014, wiele nowych kolorów, ciekawe faktury ale przede wszystkim wiele tkaniny z wzorami i różnymi motywami.

Rolety rzymskie bez fiszbin Model 1

Rolety rzymskie bez fiszbin (szprosów), model 1 polecany do wąskich okien lub wszędzie tam gdzie chcemy uzyskać efekt naturalnej dekoracji okna.

Rolety rzymskie w lofcie

Rolety rzymskie w lofcie to świetny pomysł, aby wnętrze stało się bardziej przytulne. Roleta z naturalnej tkaniny dodaje ciepła i nie burzy koncepcji loftu

Rolety rzymskie do biur

Rolety rzymskie mogą być wykorzystywane także do zasłonięcia okien w biurach. Elegancki styl pomaga klientom dobrze

Rolety Rzymskie i zasłony

Rolety rzymskie i zasłony to spójne połączenie dwóch rodzajów zasłon na jednym oknie. Uzupełniają się i zdobią okna jak żadne inne osłony okienne.

Rolety rzymskie - okna balkonowe

Rolety rzymskie mogą być montowane na oknach balkonowych. Wiele otwieranych skrzydeł nie sprawia problemu przy montażu. Może być inwazyjny i bez inwazyjny.

Rolety rzymskie - Duże okna

Rolety rzymskie bardzo dobrze wyglądają na dużych oknach. Szerokie powierzchnie przeszklone wyglądają lekko i zwiewnie, a poziome szprosy nadają eleganckiego wyglądu.

Rolety rzymskie - mechanizm

Roleta rzymska sterowana mechanizmem łańcuszkowym. Istnieje możliwość stosowania napędu elektrycznego na pilota.

Rolety rzymskie - zastosowanie

Rolety rzymskie mają szerokie zastosowanie - kuchnia, salon, pokój, łazienka, biuro albo hotel. Poznań i okolice.

Rolety rzymskie - modele

Rolety rzymskie są dostępne w kilku modelach. Popularne z fiszbinami oraz bez fiszbin. Polecamy bezpłatne pomiary 511 414 195

Galeria - Rolety Rzymskie

Galeria rolet rzymskich. Rolety są szyte na miarę wg pomiarów. Umów się na bezpłatne pomiary u siebie w domu. tel. 511 414 195

 

Rolety rzymskie są szyte dla naszych klientów z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i technologii. Tkaniny które wykorzystujemy do produkcji rolet rzymskich zostały przetestowane. Każda roleta ma wszytą metkę z informacją o sposobie konserwacji. Stosowanie się do zaleceń w niej zawartych gwarantuje, że roleta zachowa swoje właściwości przez cały okres użytkowania.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pomiarami, przygotowaniem oferty indywidualnej, proszę o kontakt telefoniczny i umówienie się na bezpłatne pomiary oraz prezentację.

Kontakt: 511 414 195

 

Modele rolet rzymskich

Nowy materiał na rolety rzymskie – Jeans 

Rolety rzymskie zaciemniające w 100% – tkanina Close 

 

 Rolety Rzymskie Warszawa | Poznań | Zielona Góra | Gorzów Wlkp.