Kolekcja 2014 – Nowe tkaniny na rolety rzymskie

Mamy przyjemność poinformować, że do naszej oferty zostały dołączone nowe tkaniny z kolekcji na 2014 rok. Wszystkie materiały są dostępne. Wszystkie tkaniny, jak zawsze, zostały przetestowane pod kątem naszych produktów dla których są one przeznaczone, czyli rolety rzymskie oraz zasłony (także firany).

Tym razem w kolekcji znalazły się nowe tkaniny w których zostały wykorzystane różne motywy inspirowane naturą. Do znanych już tkanin zostały dołożone nowe kolory – Chintz. Pojawiła się naturalna w 100% tkanina z lnu – Linos, także kilka poliestrowych materiałów o bardzo ciekawych spotach nici.

Po włączeniu nowe kolekcji do naszej oferty pojawiła się nowa grupa tkanin z wyraźnymi dużymi wzorami. Jest to nowość w naszej ofercie. Dotąd oferowaliśmy tkaniny gładkie lub z delikatnymi deseniami. W tym roku wychodząc na przeciw naszym klientom znalazły się także typowe tkaniny nadające się na zasłony z dużymi pięknymi wzorami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową kolekcją tkanin na rolety rzymskie i zasłony. Na pewno w trakcie roku będziemy przybliżać Państwu nowe tkaniny i chwalić się realizacjami z ich wykorzystaniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem gotowych produktów rolet rzymskich lub zasłon prosimy o kontakt. Możliwy jest też zakup samej tkaniny.

%d bloggers like this: