Przytulna zasłona Hug

Miękka tkanina Hug jest bardzo przytulna. Świetnie nadaje się na zasłony i rolety rzymskie do sypialni lub pomieszczeń mocno nasłonecznionych.

Tkanina zasłonowa Hug

W wielu obecnie projektowanych wnętrzach stylizacja okna zajmuje ważną część wystroju. Musisz dobrze ocenić jaką funkcję będzie pełnić zasłona.

To jaką funkcję spełnia okno zależy od charakteru pomieszczenia może to być sypialnia, pokój dzienny, dziecięcy lub biuro. Materiał Hug możesz wykorzystać w każdym z nich. Jest to związane z charakterem tych wnętrz i rolą jaką pełnią w tam okna. We wszystkich tych pomieszczeniach ta tkanina spełni oczekiwania.

W sypialni zasłona wykonana z Hug da ci to czego oczekujesz nastroju, przytulności i intymności. Wybierz kolory ciemniejsze, a uzyskasz efekt przyciemnienia.

Zasłona w sypialni

W pozostałych pomieszczeniach takich jak pokój dzienny czy biuro ważne jest aby ocenić naświetlenie wnętrza o różnych porach dnia. W rezultacie trafnie dobierzesz rodzaj tkaniny.

Zasłona wraz firaną lub roletą rzymską z przezroczystej tkaniny dadzą nam pełną kontrolę nad światłem we wnętrzu. W zależności od pory dnia będzie możliwe dozowanie światła zewnętrznego co może realnie wpłynąć na lepszy standard życia, a także oszczędną gospodarkę energią elektryczną.

 

%d bloggers like this: