Rolety rzymskie i zasłony niepalne M1

Rolety rzymskie i zasłony mogą być uszyte z materiałów niepalnych.

Tkaniny takie na pozór niczym nie różnią się od pozostałych materiałów. Mogą być transparentne jak firanki, rozpraszające światło lub zaciemniające.W naszej kolekcji posiadamy kilka rodzajów tkanin, są to: Bali, Silence oraz Uni Angelique.

Rolety rzymskie niepalne oraz zasłony ze względów bezpieczeństwa są stosowane w miejscach użyteczności publicznej, hotelach, biurowcach, salach konferencyjnych itp. Jest to wymagane przez przepisy Unii Europejskiej.

“Rolety rzymskie do sali konferencyjnej? To świetny pomysł!”

Rolety rzymskie we wnętrzu takim jak sala konferencyjna lub miejsce spotkań z klientami podnoszą prestiż firmy. Do wyboru są tkaniny z atestami o różnym stopniu zacienienia. Gdy często używamy sali do prezentacji na rzutnikach proponujemy rolety rzymskie z tkaniny Bali. Wskazane jest pełne zaciemnienie pomieszczenia, aby to co chcemy zaprezentować było widoczne i właśnie materiał Bali spełni nasze oczekiwania.

Gdy jednak rolety lub zasłony mają być tylko dekoracją i najważniejsze jest aby pomieszczenie było dobrze doświetlone przez naturalne światło proponujemy tkaniny, Uni Anglique oraz Silence. Są to tkaniny firankowe, delikatne i na pewno do pomieszczenia będzie wpadać dużo światła.

Wszystkie tkaniny niepalne oferujemy w bogatej kolorystyce tak aby ułatwić dobór odpowiedniej tkaniny.

Wszystkie niepalne tkaniny oferowane w naszej kolekcji posiadają atesty. Jeśli są Państwo zainteresowani pomiarami lub ofertą, prosimy o kontakt.
 

 

%d bloggers like this: