Rolety rzymskie i zasłony

Rolety rzymskie i zasłony świetnie do siebie pasują, można je łączyć na jednym oknie. Stosuje się w wtedy materiał przezroczysty na rolecie rzymskiej, a na zasłonach tkaniny cięższe zasłonowe.

Rolety Rzymskie

Rolety mogą być uszyte w modelu z fiszbinami lub bez fiszbin. Wyboru modelu można dokonać na podstawie własnych upodobań lub właściwości materiału. Standardowo stosujemy mechanizm łańcuszkowy, a wszystkie rolety rzymskie mają możliwość ściągnięcia materiału do prania (czyszczenia). Każda tkanina ma wszytą metkę z instrukcją prania. Demontaż tkaniny jest bardzo prosty, dla ułatwienia do rolet dodawane są instrukcje demontażu rolety rzymskiej.

Zasłony

Zasłony można uszyć w 3 podstawowych modelach. Różnią się one głównie wyglądem górnego wykończenia. Czyli sposobu zaczepienia na karniszu lub szynie sufitowej. Najczęściej wybierany jest model zasłony na microflexach. Jest to system bardzo łatwy w demontażu oraz montażu – wystarczy zaczepić specjalne haczyki na oczkach w szynie. W zależności od efektu jaki ma osiągnąć zasłona we wnętrzu, może być z fałdą pojedynczą, podwójną oraz potrójną. Oprócz systemu na microflexach (fałdy) oferujemy zasłony na kołach oraz na szelkach.

 

 

%d bloggers like this: