Rolety rzymskie na okno

Tradycyjnie promujemy i jesteśmy zagorzałymi zwolennikami rolet rzymskich w dużych formatach, zasłaniających całą wnękę okienną, montażu na ścianie bądź suficie. Jednak bywają takie okna gdzie, montaż bezpośrednio na oknie to jedyny słuszny wybór.

Taka sytuacja zdarza się gdy jest kilka okien w jednej wnęce. Wszystkie obok siebie.

Rolety rzymskie na oknie

Rolety rzymskie na oknie NEON 20

 

 

Rolety rzymskie można wtedy zamontować przykręcając bezpośrednio do ramy lub na uchwytach bezinwazyjnych.

Decydując się rolety rzymskie na okno mamy okazję wyróżnić się wśród sąsiadów oryginalnym sposobem na zasłonięcie okna. Rolety rzymskie to bardzo estetyczne i eleganckie zasłony, które mają ważną zaletę – tkaniny można prać i czyścić. To spora przewaga nad roletami w kasetkach, które po 5-7 latach nadają się do wymiany, a drobne zabrudzenia często nie możliwe do usunięcia, psują efekt.

Przy takim sposobie montażu rolet rzymskich powinniśmy pamiętać, że mechanizm rolety ma około 4,5cm gubości, co oznacza że w momencie montażu na ramie okna balkonowego z dużym prawdopodobieństwem nie będzie możliwe otwieranie okna na 90 stopni. To może utrudnić wychodzenie na zewnątrz, a także kaleczyć wnękę okienną.

Sposób montażu należy uzgodnić ze specjalistą, który wskaże wszystkie plusy i minusy zaproponowanego rozwiązania na zasłonięcie okna.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną lub pomiarami prosimy o kontakt.

tel: 511 414 195

e-mail: kontakt@woknie.pl

 

%d bloggers like this: