Rolety rzymskie zaciemniające w sypialni

Rolety rzymskie w sypialni oprócz dekoracji okna mogą spełniać rolę skutecznej osłony przed słońcem.

W sypialniach, gdzie poranne słońce budzi domowników skoro świt jednym z rozwiązań są rolety rzymskie zaciemniające. Do szycia takich rolet używane są specjalne tkaniny nie przepuszczające światła – zaciemniające. W naszej ofercie znajdują się cztery tkaniny zaciemniające o zróżnicowanej strukturze w blisko 70-ciu kolorach. Tkaniny:

  • Close
  • Bali
  • Club
  • Brooklin

Rolety rzymskie zaciemniające to bardzo dobre rozwiązanie na okna w sypialni. Kiedy latem słońce wcześnie wschodzi dzięki roletom rzymskim zaciemniającym można osłonić wnętrze przed uporczywymi promieniami słońca. Można wtedy dłużej spać, a dodatkowo w upalne letnie dni rolety ograniczą nagrzewanie się pomieszczenia.

Pełne zaciemnienie potrzebne jest nie tylko w sypialni. W zależności od potrzeb takie rolety można zamontować w każdym pomieszczeniu – tam gdzie słońce zbyt mocno nagrzewa wnętrze lub tam gdzie przeszkadza w funkcjonowaniu mieszkańcom.

Na pewno rolety zaciemniające spełnią swoje zadanie w miejscu gdzie ostre słońce nie pozwala oglądać telewizji. Tkanina zaciemniająca odcina wnętrze od promieni słonecznych i zapewnia komfort w czasie oglądania filmów.

Często w biurach lub gabinetach jest potrzebne zaciemnienie do pokazania prezentacji lub wydajniejszej pracy w upalne letnie dni.

Oprócz rolet rzymskich z tkanin zaciemniających można uszyć zasłony. Jest to rozwiązanie równie skuteczne co rolety rzymskie.

%d bloggers like this: