Bali

W tym sezonie do naszej kolekcji dołączyliśmy nową tkaninę o nazwie Bali. Jest to tkanina w całości wykonana z włókien poliestrowych. Tkanina ma 26 jednolitych kolorów.

Tkanina Bali to materiał w 100% zaciemniający, jest gęsto tkanym materiałem, który po obu swoich stronach ma jednakowy kolor. Materiał zapewnia całkowite zachowanie prywatności, osób przebywających w wnętrzu. Rolety rzymskie uszyte z Bali mogą idealnie pasować do sali konferencyjnej, dzięki uzyskanemu zaciemnieniu możliwe jest przeprowadzenie prezentacji na rzutniku.

Bali jest całkowicie gładka, jej jednolita struktura oraz delikatny połysk nadają nowoczesnego wyglądu w stylu glamour. Można z niej uszyć rolety rzymskie oraz zasłony.

Bali jest tkaniną ognioodporną z atestem

Dzięki atestowi niepalności, Bali może być stosowana w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Mogą służyć jako zasłony lub rolety rzymskie w hotelach lub pensjonatach. Szeroka gama kolorów daje możliwość dobrania odpowiedniego koloru zasłony, tak aby pasowała do kolorystyki wnętrza oraz jego charakteru.

Bali tkanina zaciemniajaca

Rolety rzymskie zaciemniające Bali, to świetny wybór dla tych którzy cenią sobie prywatność lub tych klientów, którzy chcą chronić wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się.

Tkanina Bali tak jak pozostałe z naszej kolekcji jest przeznaczona do prania i czyszczenia. To pozwala uzyskać maksymalnie zadowalający efekt podczas całego okresu użytkowania wykonanych z tego materiału rolet rzymskich lub zasłon.

Z tkaniny Bali, polecamy rolety rzymskie w modelach z fiszbinami, model 3 lub 9 z mechanizmem łańcuszkowym. Przy dużych rozmiarach o powierzchni powyżej 5 metrów kwadratowych, polecamy napęd elektryczny sterowany pilotem lub klawiszem ściennym.

 

 

Dane techniczne:

nazwa: Bali

kolor: 26 kolorów

szerokość: 147cm

skład: 100% pes

gramatura: 255g/m2

 

 
 

 
 

 

%d bloggers like this: