Szok! Rolety rzymskie szyte na miarę w 6 dni

W maju uruchomiliśmy nową ofertę rolet rzymskich i zasłon szytych na miarę w krótkim terminie.

Rolety szyte na miarę w 6 dni roboczych

Oferta rolet rzymskich SMART charakteryzuje się przede wszystkim krótkim terminem realizacji zamówienia. W tej ofercie rolety są szyte na miarę w 6 dni roboczych. 

Aby termin 6 dni był realny proces produkcji został uproszczony do minimum. Stworzyliśmy osobną kolekcję tkanin o różnej przepuszczalności światła przezroczyste, rozpraszające światło oraz zaciemniające. Dostępny jest jeden model szycia z fiszbinami i tylko jeden kolor łańcuszka sterującego.

Kolekcja SMART

 

Katalog SMART

W skład kolekcji dostępne są poniższe tkaniny.

  • Chintz [rozpraszająca światło]
  • Urban [rozpraszająca światło]
  • Scala Satin [rozpraszająca światło]
  • Zara [przezroczysta]
  • Mont Right [przezroczysta]
  • Coco [przezroczysta]
  • Mont Page [zaciemniająca]

Model 2 z fiszbinami

Rolety rzymskie model 2

Rolety rzymskie SMART są szyte tylko w modelu 2 – jest to klasyczny wygląd rolety rzymskiej z fiszbinami. Model ten może być stosowany w każdym rodzaju materiału. Jest uniwersalny i pasuje do wielu stylów panujących w  wyposażeniu wnętrz. Wielu dekoratorów oraz architektów bazuje na tym klasycznym wzorze rolety rzymskiej i tworzą swoje projekty w oparciu o jego charakterystyczny wygląd.

Pomiary i zamówienie

Oferta SMART jest dostępna dla każdego, kto szuka szybkiej realizacji rolet rzymskich szytych na miarę. Rolety są produkowane z tkanin najwyższej jakości z dbałością o jakość i szczegóły. Rolety rzymskie SMART to szczegółowo opracowana technologia szycia, tak aby termin realizacji był jak najkrótszy, jednak nigdy kosztem jakości.

Umów się na bezpłatne pomiary.

tel. 511 414 195

e-mail: kontakt@woknie.pl

 

%d bloggers like this: