Rzymskie rolety - szycie na wymiar

Wszystkie oferowane przez nas rolety rzymskie szyjemy na wymiar, co oznacza, że są zgodne z indywidualnym zamówieniem klienta. Dysponujemy szerokim asortymentem sprawdzonych tkanin, z których przygotujemy najbardziej wymyślne zasłony. Nasze rzymskie rolety na wymiar przykuwają uwagę charakterystycznym designem i zachwycają trwałością.

Wykonując w Poznaniu rolety rzymskie na wymiar, działamy na najnowszych maszynach, które umożliwiają szycie rolet według podanych wymiarów. Po przygotowaniu mechanizmu zakładany jest gotowy materiał. Wszystkie tkaniny już na początku produkcji są sprawdzane i weryfikowane pod względem jakości. Po zakończonym szyciu rolety ponownie trafiają do działu kontroli, gdzie wystawiana jest ocena — w przypadku pozytywnej, produkt przygotowywany jest do montażu.

Możliwość wyboru modeli i mechanizmów rolet rzymskich

Przed złożeniem zamówienia można wybrać najodpowiedniejszy dla siebie model rolet. W ofercie znajdują się między innymi rzymskie rolety z fiszbinami (szprosami), bez fiszbin, a także z podszewką na wymiar. Naszym klientom umożliwiamy również dobór mechanizmów. Standardowo polecamy łańcuszkowy, lecz opcjonalnie dostępny jest także elektryczny sterowany pilotem.

Każda z naszych tkanin występuje w wielu modnych i nowoczesnych kolorach. Proponowana kolekcja to najróżniejsze faktury i desenie dostosowane do stylu i charakteru pomieszczeń. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, umożliwiając klientom dobór rolet wprost do swojego domu, mieszkaniu lub biura.

Rolety rzymskie na wymiar urozmaicą wygląd każdego okna. Nie tylko będą one praktycznym elementem w każdym pomieszczeniu, ale także pozytywnie wpłyną na jego estetykę. Elegancki materiał, z jakiego są wykonane, idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Przekonaj się o tym, wybierając najlepszej jakości rolety rzymskie z naszej oferty.

 

Szycie Rolet Rzymskich Poznań, telefon 511 414 195 

Rolety rzymskie do kuchni

Rolety rzymskie do sypialni

 

 

%d bloggers like this: