Trots – rolety rzymskie przezroczyste

Trots to tkanina, która ma w sobie 17% włókien lnu. To jej nadaje naturalnego wyglądu i sprawia, że szyte z niej rolety rzymskie lub firany tworzą specyficzny domowy klimat.

Rolety rzymskie Trots to przezroczyste, delikatne dekoracje okien. Rolety z tej tkaniny pasują do nowoczesnych wnętrz w surowym klimacie dodając im przytulności i miękkości. Mogą być łączone z zasłonami z grubego materiału. Stanowią wówczas dekorację na dzień, wieczorem kiedy chcemy skutecznie się osłonić niezbędne jest zaciągnięcie zasłon.

Na powyższych zdjęciach prezentujemy rolety rzymskie oraz firanę z tkaniny Trost oraz zasłony Heritage. To połączenie dekoracji dziennej i zasłony na noc lub do osłony przed słońcem.

Rolety rzymskie z fiszbinami to nie jedyny dostępny model. Tkanina Trost świetnie się prezentuje również w rolecie rzymskiej bez fiszbin – model 1.

Rolety rzymskie przezroczyste to dobry pomysł na aranżację okna. Delikatne tkaniny przez które przenika słońce dają we wnętrzu dużo światła. Nie zasłania widoku na zewnątrz zostawijąc jednocześnie otwartą przestrzeń. To daje dużo przyjemności przebywającym we wnętrzu osobom.

Wszystkich zainteresowanych tkaniną Trots, a także roletami rzymskimi i zasłsonami prosimy o kontakt.

tel: 511 414 195 

 

%d bloggers like this: