Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to efektowna dekoracja okna i bardzo praktyczna. Pasuje do każdego pomieszczenia, bo komponuje się z podłogą lub meblami. 

Żaluzje drewniane Woknie

Drewno ociepla żaluzje nadając naturalnego wyglądu. Do wyboru masz kilkadziesiąt kolorów i wzorów lameli dlatego nie jest problemem dopasowanie do wnętrza. Lamele mogą być laminowane lub bambusowe poza tym są trwałe i nie wypaczają się, nawet gdy są zamontowane w łazience.

Szerokość 50mm i 25mm

Jakie żaluzje wybrać? Lamele 25 czy 50? Wybór zawsze należy do ciebie, ale są pewne zasady którymi warto się kierować. Jeśli okna są duże zawsze lepiej będą wyglądać żaluzje drewniane 50mm, ale kiedy chcesz zasłonić małe okna lub żaluzje założyć na ramie to najlepszym wyborem będzie żaluzja z lamelami 25mm.

Szerokość 65mm

To najszersza lamela dostępna w żaluzjach drewnianych. To jest model, który sprawdza się na dużych przestrzeniach okiennych. Te żaluzje tak jak 50mm mogą być na drabince sznurkowej i taśmowej. Kolorystyka – to 6 najbardziej popularnych wzorów.

Żaluzje drewniane 65mm

Mechanizm

Żaluzje drewniane mają 3 rodzaje mechanizmów do sterowania. Tradycyjny system sznurkowy, który jest podstawowym rozwiązaniem. Jednak jeśli chcesz możesz to zmienić i wybrać system łańcuszkowy lub napęd elektryczny. 

 

 

%d bloggers like this: