Roleta rzymska z fiszbinami – Model 9

Model 9 – fiszbiny z przodu. Ta forma rolety rzymskiej jest wybierana szczególnie w tym sezonie. Charakteryzuje się widocznym tunelem ze szprosem poziomym. Z powodzeniem można wybierać ten model przy tkaninach zasłonowych, które rozpraszają światło lub mocno zasłaniających. W modelu 3 fiszbiny nie byłyby widoczne. W modelu 9 szprosy (fiszbiny) są widoczne cały czas we wnętrz pomieszczenia. Ten model rolety rzymskiej ma jeszcze jedną zaletę w przypadku zastosowania tkaniny ze wzorem np. pasy, wzór na rolecie jest widoczny w całości bez przesunięć.

Roleta rzymska z fiszbinami to model, który pasuje do wielu rodzajów wnętrz. Poziome szprosy wymuszają regularne układanie się materiału. Materiał układający się w uporządkowany sposób nadaje rolecie nowoczesnego wyglądu, dzięki temu roleta rzymska nadaje się również do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu.

Rolety rzymskie uszyte w modelu 9 są nowoczesnymi zasłonami i świetnie nadają się do dekoracji okna. Takie rozwiązania stosujemy w różnych pomieszczeniach – salonie, pokoju dziennym, kuchni a nawet łazience.

Jeśli są Państwo zainteresowani pomiarami lub wyceną proszę kontakt tel. 511 414 195

 

Zobacz także:

Rolety rzymskie Model 3

Rolety rzymskie bez fiszbin – Model 1

 

 

 

%d bloggers like this: