Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to przeżytek i nie modna dekoracja okna? Błąd! Nie musisz się ograniczać, tylko dlatego że inni uważają żaluzje aluminiowe za przeżytek. Sprawdź czym są żaluzje aluminiowe dziś.

Żaluzje aluminiowe 50mm na taśmach

Żaluzje przede wszystkim to ponad czasowa dekoracja okna, która świetnie pasuje do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz i jednocześnie dobrze komponuje się z klasycznymi zasłonami

Wybierz szerokość lameli

Dobrze zastanów się jaki wybierasz montaż, bo żaluzje aluminiowe można montować bezpośrednio na oknie lub na ścianie czy suficie. Jeśli decydujesz się na montaż na skrzydle okna załóż je na uchwytach bezinwazyjnych i koniecznie małe szerokości lameli. Ściana lub sufit to model z najszerszymi lamelami.

Możliwości dekoracyjne

Każdej żaluzji aluminiowej lub drewnianej możesz nadać swój indywidualny wygląd. Zaczynasz od wyboru koloru w lakierze połysk lub mat, a potem dodatki taśmy dekoracyjne wąskie lub szerokie i elementy z drewna, które ocieplą wygląd żaluzji.

Mechanizm sterujący

To zależy od wielkości żaluzji, ale zawsze masz wybór pomiędzy klasyką ze sznurkami, łańcuszkiem lub napędem elektrycznym.

 

 

%d bloggers like this: