Eleganckie zasłony okienne i tkaniny zasłonowe na wymiar

Zasłony i firany w nowoczesnych wnętrzach? Okazuje się, że wykorzystywane wiele lat temu modele, dziś znów są bardzo chętnie wybierane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Eleganckie zasłony okienne stanowią uniwersalny wybór do większości pomieszczeń. Pasują zarówno do tych minimalistycznych, w których dodają ciepła domowego, jak i do tych wyposażonych w duże okna — dzięki tkaninom zasłonowym można w bardzo prosty i nieskomplikowany sposób zasłonić fragment lub całość przeszklenia.

Nowoczesne zasłony i firany mogą być tworzone na wymiar. Charakteryzują się spójnym i przewidywalnym efektem dekoracji na oknie w każdym momencie użytkowania. Są też proste w swojej formie. Taki efekt można uzyskać dzięki systemowi Microflex albo przy zasłonach na kołach.

Wave

Jest to oryginalny i pomysłowy system zawieszenia zasłony bądź firany. Charakteryzuje się prostą fałdą od góry do dołu. Fala na tkaninie zasłonowej może układać się co 6 lub 8 cm. Dodatkowo można dowolnie ustalić głębokość fali — im większe wychylenie, tym wyższe zużycie tkaniny.

zasłony biało-szare wave
 

Microflex.

To system, który pozwala bardzo szybko założyć zasłonę bądź firankę na karnisz. Tkanina przez cały czas będzie się układać tak, jak powinna.

System Microflex to tzw. fałdy. W zależności od ich ilości dobierana jest też odpowiednia długość materiału. Rozróżniamy 3 modele tego typu zasłon — z jedną, dwoma lub trzema fałdami.

  • Zasłona lub firana — pojedyncza fałda — 180% więcej tkaniny.

Zasłona pojedyncza fałda

  • Zasłona lub firany — podwójna fałda — 220% więcej materiału.

Zasłona - podwójna fałda

  • Zasłona lub firana — potrójna fałda — 250% więcej materiału.

Zasłona - potrójna fałda

 

Koła

  • Zasłona lub firanka na kołach — 200% więcej materiału.

Zasłona na kołach - duże

 

 

Do wszystkich przedstawionych modeli można zastosować tkaniny zasłonowe lub przezroczyste — firanki.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną lub pomiarami, proszę o kontakt.

Tel. 511 414 195

 

%d bloggers like this: