Nowoczesne zasłony i firany

Zasłony i firany we wnętrzach nowoczesnych? Okazuje się, że zasłony i firany znane od wielu lat, dziś znów są bardzo chętnie wybierane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Zasłony to również uniwersalna dekoracja okien. Pasuje do pomieszczeń minimalistycznych, w których dodaje ciepła domowego. W pomieszczeniach z dużymi oknami można w bardzo prosty i nieskomplikowany sposób zasłonić fragment lub całość przeszklenia.

Nowoczesne zasłony i firany charakteryzują się takimi rozwiązaniami, które gwarantują spójny i przewidywalny efekt dekoracji na oknie w każdym momencie użytkowania. Są proste w swojej formie. Ten efekt można uzyskać dzięki systemowi microflex albo przy zasłonach na kołach.

Wave

Nowoczesny system zawieszenia zasłony bądź firany. Charakteryzuje się prostą fałdą od góry do dołu. Fala może układać się co 6 lub 8cm. Dodatkowo można dowolnie ustalić głębokość fali, im większe wychylenie tym większe zużycie tkaniny.

Microflex.

To system, który pozwala, zasłonę bądź firankę bardzo szybko założyć na karnisz, a tkanina zawsze będzie się układała tak jak powinna.

System microflex to tzw. fałdy. W zależności od ilość fałd, materiału na zasłonie jest odpowiednia ilość materiału. Rozróżniamy 3 modele zasłon z fałdami. Z jedną fałdą, z dwiema fałdami oraz z trzema fałdami.

  • Zasłona lub firana – Pojedyncza fałda180% więcej tkaniny

Zasłona pojedyncza fałda

  • Zasłona lub firany – Podwójna fałda; 220% więcej materiału.

Zasłona - podwójna fałda

  • Zasłona lub firana – Potrójna fałda250% więcej materiału.

Zasłona - potrójna fałda

 

Koła

  • Zasłona lub firanka na kołach – 200% więcej materiału.

Zasłona na kołach - duże

 

 

Do wszystkich przedstawionych modeli można zastosować tkaniny zasłonowe lub przezroczyste – firanki.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną lub pomiarami, proszę o kontakt.

tel. 511 414 195

 

%d bloggers like this: