Rolety i zasłony do pokoju dziecka

Pokój dziecka to miejsce w którym nasze pociechy powinny czuć się swobodnie. Dlatego ważne jest aby zapewnić im komfortowe warunki do zabawy i nauki. Kontrola wpadającego światła przez okna jest kluczem do uzyskania zadowalającego efektu.

Zasłona - dziecko - PaytonZasłona zaciemnijąca - Payton

W pokoju dziecka można zastosować każdy rodzaj zasłony, jednak pamiętajmy, żeby przede wszystkim spełniała swoje zadanie. W pokoju dziecka, kiedy jeszcze śpi w ciągu dnia, warto zastosować tkaniny zaciemniające. Pozwoli to zaciemnić skutecznie pokój i nasze dziecko będzie mogło się wyspać.

Zasłony - pokój dzieckaZasłona - pokój dziecka

Ważna jest również kolorystyka. Zarówno zasłony jak i rolety rzymskie mogą być uszyte z tkanin w różnych kolorach, pasujących do wnętrza.

roleta rzymska - pokój dziecka 2roleta rzymska z lamówką

Zaletą zasłon i rolet rzymskich jest możliwość prania i czyszczenia. To sprawia, że gdy podczas zabawy dzieci zasłony zostaną zabrudzone, będzie można je wyczyścić.

Nasza kolekcja wzbogaciła się o nowe tkaniny dekoracyjne w dziecięce wzory.

Oczywiście rolety rzymskie i zasłony to nie jedyne rozwiązanie na dekorację okien w dziecięcych pokojach. Bardzo dobrym rozwiązaniem są rolety, żaluzje poziome oraz plisy.

Roleta - pokój dziecka - zaciemniającażaluzja pozioma -pokój dzieckaplisa i zasłony

 

Nasza oferta także obejmuje rolety okienne oraz plisy i żaluzje poziome.

Jeśli są Państwo zainteresowani pomiarami oraz prezentacją oferty prosimy o kontakt.

Tomasz Kuberka tel. 511 414 195

 

%d bloggers like this: