Zara – rolety rzymskie przezroczyste

Rolety rzymskie mogą być uszyte z tkaniny przezroczystej i można w ten sposób zastąpić tradycyjną firankę. Zastosowanie takiej rolety na oknach nie zamyka wnętrza. Nie zasłaniają widoku na zewnątrz i wpuszczają dużo do pomieszczenia dużo światła. Rolety rzymskie z takich tkanin przede wszystkim mają za zadanie udekorować okna. Spełniają rolę upiększającą wnętrze, wprawiając przebywające w nim osoby w dobry nastrój.

Polecamy dostępne w naszej kolekcji tkaninę Zara oraz Uni Angelique.

Zara – ma bardziej widoczny splot nici, a jej kolorystyka jest inspirowana kolorami ziemi. Z tego materiału można uszyć zarówno rolety rzymskie jak i firany. Nasi specjaliści opracowali kilka modeli rolet oraz zasłon szytych na miarę wg indywidualnych upodobań klienta.

Zara-kolory

Uni Angelique – To tkanina o delikatnym splocie nici. Jest bardziej przezroczysta niż Zara, dodatkowo jest to materiał trudno zapalny wykonany w 100% z nici Trevira CS. W kolekcji jest cała gama kolorów. Rolety wykonane z tkaniny Uni Angelique dają wiele możliwości dekoracji wnętrza. To bardzo dobry materiał do zastosowania w mieszkaniach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej.

uniangelique-kolory

 

Wszystkie tkaniny nadają się do uszycia rolet rzymskich lub firan.

 

%d bloggers like this: