Firany i zasłony

W naszej ofercie znajdują się także firany i zasłony szyte na miarę z tkanin dostępnych w naszej kolekcji. Firany i zasłony są szyte wg sprawdzonych modeli i systemów do zawieszenia na karniszach.

Firany i zasłony mogą być uszyte na kilka modeli:

  • Fałdy
  • Koła

Zasłony i firany z fałdami mogą mieć różną ilość materiału w zależności od ilości fałd. Szyjemy zasłony i firany z pojedynczą fałdą, podwójną fałdą oraz potrójną fałdą. Zasłony i firany z fałdami są montowane na szynach do sufitu. Dzięki zaczepom Microflex istnieje możliwość regulacji wysokości zawieszenia w granicach kilku centymetrów. Szyny mogą mieć kolor biały lub szary.

Zasłony i firany na kołach to system polecany do karniszy montowanych do ściany nad oknem. Dostępne są koła o średnicy 4cm oraz 2,5cm. Występują w kilku kolorach odpowiadających kolorom karniszy.

Zasłony i firany bardzo dobrze komponują się z roletami rzymskimi. Polecamy zasłony z materiału zasłaniającego oraz rolety z tkaniny transparentnej ( firany ) na jednym oknie. Takie rozwiązanie daje możliwość stosowania rolety na dzień, a zasłony na noc lub jako osłona przed słońcem.

 

%d bloggers like this: