Rolety rzymskie w pasy

Rolety rzymskie w pasy pionowe lub poziome to świetny pomysł na dekorację okna. Takie materiały znajdują się w naszej kolekcji tkanin na rolety i zasłony. Dysponujemy różnymi wzorami i wariantami kolorów.

Rolety rzymskie najczęściej są szyte z materiałów w pasy pionowe. W tym przypadku polecamy modele 9 i 1 rolet rzymskich. W modelu 1, roleta nie ma poziomych szprosów, wzór jest w całości widoczny na całej powierzchni rolety. Natomiast w rolecie model 9, pasy “przechodzą” przez tunele ze szprosami i tak jak w modelu bez szprosów, cały wzór jest wyeksponowany.

W naszej kolekcji znajdują się tkaniny w pasy: Lucky, Love, Stripe, Chilly

Tkaniny te mogą być stosowane do szycia rolet rzymskich oraz zasłon i firan. Materiały można obracać, a więc klient do wyboru ma pasy pionowe lub poziome.

Materiały z wzorami to także zabawa kolorami. Dobierając odpowiednią tkaninę można w ten sposób nadać pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Można uwydatnić dyskretnie ulubiony kolor lub nawiązać do całości wystroju wnętrza, odpowiednio dobraną tkaniną na roletę rzymską.

Wkrótce pojawią się nowe tkaniny w pasy na rolety rzymskie i zasłony. W naszej kolekcji już teraz można wybierać spośród materiałów pasiastych.

Wszystkich zainteresowanych ofertą lub w celu umówienia się na pomiary,  prosimy o kontakt na e-mail lub telefoniczny 511 414 195.

 

 

%d bloggers like this: