Rolety rzymskie z lamówką

Jednym ze sposobów dekoracji rolet rzymskich są lamówki. Jest to doszyty pas materiału wokół zewnętrznej krawędzi rolety rzymskiej. Może być to tkanina w kolorze kontrastowym lub innym nawiązującym do istniejących dekoracji w pomieszczeniu. Nie ma ograniczeń co do stosowania w określonych pomieszczeniach. To może być kuchnia, łazienka, a nawet pokój dziecięcy.

Lamówka daje możliwość łączenia kolorów w jednej zasłonie. Rolety rzymskie z lamówką to również popularny sposób na subtelne nadanie zasłonie indywidualnego charakteru.

Najlepiej jest łączyć tkaniny z tej samej kolekcji. 

Lamówki w roletach rzymskich mogą być także dobrym rozwiązaniem na okno w pokoju dziecięcym. Stonowany główny motyw z kontrastem w kolorze niebieskim lub różowym. Można także odwrotnie – gdy chcemy więcej koloru we wnętrzu.

Rolety rzymskie z lamówką to świetny pomysł na stworzenie indywidualnej kompozycji kolorów na jednej zasłonie. Rolety są lepiej dopasowane do naszego wnętrza, a dekoracyjne lamówki tworzą z całością jedność.

Lamówki to nie jedyny sposób na łączenie kolorów w rolecie rzymskiej. Mogą to być tylko boki w pionie lub dół w poziomie. W tym drugim modelu kolor kontrastowy jest na dolnej falbanie.

 

 

 

 

%d bloggers like this: