Modele

Rolety rzymskie można skomponować według własnych upodobań. Roleta może wyglądać tak jak chcemy, oczywiście tak aby pasowała do charakteru naszego wnętrza. Dzięki kilku opracowanym przez projektantów modelom rolet rzymskich możemy stworzyć zasłonę, która będzie naszą indywidualną kompozycją tkaniny i jej rodzaju upięcia.

Model 1 – bez fiszbin

Model 1 bardzo dobrze wygląda w połączeniu z tkaninami transparentnymi. Dobrze prezentuje się na oknach wąskich lub wszędzie tam gdzie chcemy osiągnąć efekt nie regularnej zasłony.

Roleta rzymska model 1Roleta rzymska model 1 - detal

 

Model 3 – z fiszbinami z tyłu

Bardzo popularny model rolet rzymskich. Chętnie wybierany przez klientów ze względu nowoczesny wygląd rolety rzymskiej. Poprzecznie i równomiernie rozłożone usztywnienia-fiszbiny sprawiają  że tkanina układa się równomiernie tworząc charakterystyczny design.

Roleta rzymska model 3Roleta rzymska model 3 - detal

 

Model 9 – z fiszbinami z przodu

To nowy efektowny model rolety rzymskiej. Fiszbiny są umieszczone z przodu, widoczne przez cały czas, niezależnie od światła i pory dnia. Mocno zaakcentowane poprzeczne przeszycia dodają zasłonie charakteru.

To rozwiązanie stosowane jest przy roletach z tkanin deseniowych, dzięki temu wzór jest lepiej wyeksponowany. Również materiały gładkie, zaciemniające lub rozpraszające światło dobrze wyglądają z modelem dziewiątym.

Roleta rzymska model 9Roleta rzymska model 9 - detal

 

Ważne!

Przy wyborze modelu rolet należy się kierować nie tylko rodzajem tkaniny, ważny jest także rozmiar. Warto skorzystać z porady specjalisty podczas pomiarów. Taka prezentacja oferty wraz z pomiarami  dla klientów z Poznania i okolic jest bezpłatna.

 

%d bloggers like this: