Boost lniana zasłona

Lniana zasłona to modny ostatnio trend w dekoracji okien. Naturalne materiały są poszukiwane, dlatego producenci tkanin zasłonowych poszerzają swoje oferty o kolejne pozycje.

W naszej ofercie pojawiła się tkanina o nazwie Boost. Jest to materiał o mocno podkreślonej strukturze nawiązującej do naturalnych tkanin. Skład surowcowy to 42% bawełna, 34% poliester i 24% len.

Salon zasłony Boost

Dobry len

Ta niewielka na pozór ilość włókien lnu w składzie dodaje tkaninie właściwości jakich nie mają inne. Len jest antyalergiczny i antybakteryjny, hamuje rozwój baterii i grzybów. Nie przepuszcza szkodliwego promieniowania UV, ze względu na dużą zawartość lignin jest absorbentem UV. Tkanina taka jak Boost jest więc nie tylko świetnym materiałem na dekorację okna, ale także może być jednym z elementów zdrowego trybu życia.

Inne składniki w chodzące w skład surowcowy Boost to bawełna i poliester. Bawełna nadaje miękkość w dotyku, a włókna poliesterowe uodparniają całość przed nadmiernym kurczeniem się tkaniny.

W sypialni

Zasłony Boost mogą świetnie pasować do sypialni. Len dodaje właściwości przydatnych w miejscach wypoczynku i na pewno przyczyni się do poprawy samopoczucia. Zwarte grube nici tworzą dość dobrą zasłonową strukturę, która skutecznie zasłoni przed słońcem oraz ciekawskimi sąsiadami.

W salonie

Naturalne materiały nawet w nowoczesnym salonie skutecznie się bronią. Dają kontrast dla płaskich i zimnych w wyglądzie elementów wyposażenia. Tu również przyda się zasłonić przed słońcem wtedy gdy chcemy cieszyć się oglądaniem telewizji. 

 

  

 

%d bloggers like this: