Mystic – firany z charakterem

Firany nie zawsze są w naszym domu główną dekoracją, ale dobrze jest jeśli pasują do całości. Czasem także jest dobrze jeśli wnoszą coś swojego do dekoracji pomieszczenia. Tkanina Mystic ma coś w sobie co sprawia, że wnętrze nabiera charakteru.

Firany Mystic

Tkanina inspirowana naturą urzeka każdego kto stawia na najbliższe człowiekowi produkty z linii Bio Patterns. Tkaniny lniane cieszą się dużą popularnością, więc nie może dziwić że Mystic ma w sobie włókna lnu. Zawsze kiedy stawiasz na naturalną tkaninę w swoim wnętrzu nie zawiedziesz się. bo dbasz także o swoje zdrowie. Len to bardzo przyjazny człowiekowi składnik jest antygrzybiczny i antybakteryjny, więc warto stawiać na naturę. Dodatkowo len jest bardzo trwały i wytrzymały.  

Od razu zauważysz niepowtarzalny naturalny widoczny splot charakterystyczny dla tkanin lnianych. Nadje on firanie autentycznego wyglądu. Sprawia że wnętrze staje się przytulne.

Firany mogą mieć różne kolory, możesz wybierać spośród 19 stonowanych barw tkaniny. Dół firany może mieć tzw. ołowiankę lub tak jak na powyższym zdjęciu dekoracyjne podwinięcie. To Ty wybierasz jak firana będzie wyglądała także rodzaj upięcia. 

Tkanina Mystic nadaje się również na rolety rzymskie.

%d bloggers like this: