Rolety lniane do domowego biura

Rolety rzymskie lniane do domowego biura? Wprowadź do swojego biura więcej przytulności i przyjemnego nastroju. Możesz to uzyskać gdy zawiesisz w oknie rolety rzymskie lniane lub z domieszką lnu.

Roleta rzymska lniana

Biuro kojarzy nam się z prostymi żaluzjami czy też zwykłymi roletkami w kasetach. Jednak to zmienia, bo w tej chwili biuro jest w naszym domu. Warto więc zadbać o nasze zdrowie także psychiczne i sprawić sobie dobrą roletą przyjemność. Naturalne tkaniny dają taką możliwość bo wyglądają lepiej i mają dobre dla naszego zdrowia właściwości.

Lniane tkaniny

Modny i często używany na zasłony i rolety rzymskie jest len. Jest to tkanina która ma wiele właściwości pro zdrowotnych.  Hamuje rozwój bakterii oraz grzybów jest antyalergiczny i przeciw grzybiczy. Dodatkowo, co ważne jest w roletach i zasłonach pochłania promieniowanie UV ze względu na dużą zawartość lignin.  

Roleta z lnu

Rolety rzymskie lniane

W zależności od tego jaki chcesz osiągnąć efekt czy też w jakim stopniu zasłonić przed słońcem możesz wybrać różne tkaniny z zawartością lnu lub w całości lniane.

Rolety dla dekoracji przezroczyste mają od 10% do 40% zawartości lnu. Dzięki temu tkanina na rolecie ładnie się układa. Tkaniną którą mogę polecić to Trots lub nowa w kolekcji Flaxy. Jeśli jednak chcesz zasłonić się przed słońcem lepiej wybrać tkaninę Linos która jest w pełni lniana.

Tkaniny naturalne mają szeroką gamę kolorów ale musisz pamiętać że są one stonowane i mniej wyraziste niż te które możemy znaleźć w tkaninach syntetycznych. 

%d bloggers like this: