Rolety rzymskie do kuchni

Wydaje się, że kuchnia nie jest najlepszym miejscem na elegancką dekorację okna. Jednak nic mylnego rolety rzymskie, które noszą znamiona eleganckiej zasłony okiennej, świetnie pasują do tego pomieszczenia.

Rolety rzymskie Glorie w kuchni

Zasłony okienne w kuchni są narażone na tłuszcz, ciągłe zmiany wilgotności i temperatury. Rolety w kasetkach mogą nie wytrzymać takich warunków użytkowania i wtedy zabrudzone przestają zdobić okno. Trzeba je wtedy wymienić, bo zastosowane w nich tkaniny nie są przystosowane do prania.

Rolety rzymskie są wykonane z tkanin, które mogą być czyszczone, prane, nawet w domowych warunkach. Sprawia to, że będzie można wyczyścić roletę i cieszyć się czystością w kuchni nie tylko na stole, ale także na oknie.

Postcards

 

Tkanina nie musi być nudna i gładka, roleta rzymska może być także dominującą dekoracją. Ciekawe wzory dają kuchni niepowtarzalnego wyglądu, a dodatki uzupełniają określony styl. Każda gospodyni może w ten sposób pokazać swoje wyjątkowe oblicze zmysłowości lub zamiłowania do podróży.

Prezentowane na zdjęciach rolety rzymskie z tkanin Glorie oraz Postcards są dostępne w naszej ofercie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 511 414 195

 

%d bloggers like this: