Czarne firany

Zupełnie nowe spojrzenie na kolor firan w nowoczesnym wnętrzu. Firany w nowocześnie urządzonych wnętrzach wcale nie muszą być białe. To byłoby nawet nudne i nie do końca pasowałoby do nowoczesnego stylu gdzie królują beton, szkło i metal. Odcienie szarości są nawiązaniem do stylu jednak nadal dla wielu wieje nudą.

Czarne firany

Czerń jest idealnym kolorem podkreślającym chłodny i bezduszny styl zamknięty w betonie i metalu. Najlepiej jak materiał ma strukturę, splot z podkreśloną grubszą nitką. Nadaje to tkaninie miękkości, ale także nawiązuje do surowej przestrzeni.

Najlepiej kiedy firany są zamontowane na szynach sufitowych. Szyny są minimalistyczne, wykonane z aluminum, mogą być malowane na różne kolory. Ślizgi przesuwają się płynnie, a dodatkową zaletą jest możliwość gięcia szyn pod różnym kątem. To daje nieograniczone możliwości dekorowania różnego rodzaju okien znajdujących się w kącie prostym lub w wykuszu.

Tkaniny Humble o surowej strukturze z mocno widocznym splotem pasują do nowoczesnych wnętrz jako materia przełamująca chłodny styl. Mimo swojej surowości ta tkanina ma w sobie miękkość i ciepło.

FIrany mogą być upięte na różne sposoby, ale najbardziej spotykane to taśma Microflex lub Wave.

Firany i zasłony sufitowe świetnie komponują się z roletami rzymskimi. Można niektóre okna wykonać z tej samej tkaniny w formie rolety i zachować w ten sposób kolorystykę i rodzaj materiału.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na firany lub zasłony na szynach sufitowych, proszę o kontakt tel. 511 414 195.

%d bloggers like this: