Zasłony na szynach sufitowych

Bardzo popularnym i często wybieranym rodzajem zawieszenia zasłon jest system montowany do sufitu na szynie.

Zasłony montowane do sufitu na szynie muszą być uszyte w odpowiedni sposób z elementami które będą na to pozwalały. Proponujemy system Microflex – fałdy, który jest najwygodniejszym rodzajem upięcia zasłon. Fałdy mogą być pojedyncze, podwójne oraz potrójne. Im większa ilość fałd tym więcej materiału potrzebnego do uszycia zasłony.

System ten jest uniwersalny i może być stosowany z różnymi tkaninami – przezroczystymi, zasłonowymi oraz zaciemniającymi. Jest bardzo prosty w obsłudze, łatwy sposób ściągnięcia oraz ponownego montażu tkaniny na szynę daję przewagę systemu szynowego na d tradycyjnym na karniszu.

System szynowy z zasłoną z fałdami może być modną dekoracją w nowoczesnym wnętrzu, a także klasyczną formą osłonięcia przed słońcem.

To czy nasza dekoracja okna będzie nowoczesna lub klasyczna może decydować tkanina. W naszej ofercie znajdują się tkaniny gładkie bez wzorów z włókien naturalnych bawełny i lnu oraz wysokiej jakości włókien sztucznych. W 2014 roku dodaliśmy do naszej kolekcji tkaniny dekoracyjne z różnymi motywami inspirowane najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz.

Zasłony montowane na szyna sufitowych są modną dekoracją okna. Szyny charakteryzują się płynnością działania i oprócz prostego klasycznego sposobu obsługi można zastosować napęd elektryczny.

Zasłony na szynach świetnie komponują się z innymi rodzajami osłon okiennych. Świetnie pasują rolety rzymskie, a także żaluzje drewniane.

Jeśli są Państwo zainteresowani pomiarami lub wyceną zasłon prosimy o kontakt.

 

%d bloggers like this: