Rolety rzymskie zaciemniające z podszewką

Rolety rzymskie to efektowna zasłona, kojarzona często z tkaninami dekoracyjnymi. Różne wzory lub efektowne struktury nadają wnętrzu eleganckiego wyglądu.

Tymczasem coraz częściej pojawia się potrzeba efektywnej osłony okna, która całkowicie będzie odcinać dopływ promieni słonecznych do pomieszczenia. Do tego służą tkaniny zaciemniające tzw. blackout.

Co roku pojawiają się nowe tkaniny zaciemniające, które już nie tylko są skierowane na parametry techniczne materiału, ale często mają wzór lub ciekawą strukturę. Ta oferta jest poszerzana, ale nie w takim tempie jak chcieliby klienci. Dlatego alternatywą dla rolet z materiałów zaciemniających są rolety rzymskie z podszewką.

Ta wersja rolety rzymskiej daje możliwość wykorzystania szerszej gamy tkanin z innych kolekcji materiałów zasłonowych. Kolor nie ma znaczenia to może być biały lub każdy inny pasujący do wnętrza.

Model rolety z podszewką pozwala zastosować jedną tkaninę we wszystkich oknach, niezależnie od tego jaką będą spełniać funkcję. Okna mocno nasłonecznione mogą być podszyte blackoutem, a te które będą dekoracją bez podszewki. W ten sposób nie będą zaciemniały niepotrzebnie wnętrza.

%d bloggers like this: