Zasłony na czarnej szynie

W ostatnich tygodniach zauważyłem nasilający się trend wieszania zasłon na czarnych szynach sufitowych. Mam je w ofercie dostępne już od dawna, jednak dopiero teraz są wykorzystywane w tak wielu realizacjach.

Zasłona na czarnej szynie

Do montażu zasłon wykorzystuję szyny sufitowe firmy Forest, są to KS-y i DS-y. Mają niewielkie wymiary i dwa rodzaje kształtu. Proste w przekroju kwadratu szyny KS i delikatniejsze zaokrąglone szyny DS. Dostępne są różne kolory, jednak najczęściej wykorzystuję białe, srebrne oraz czarne. Szyny sufitowe można łączyć w różne długości. Maksymalna długość w jednym odcinku wynosi 7 metrów, ale można łączyć krótsze części, wszystko zależy od wymogów klienta oraz możliwości adaptacji w pomieszczeniu.

Jeszcze jedną bardzo ważna zaletą szyn sufitowych jest możliwość gięcia pod różnymi kątami oraz wyginanie łuków. To dobre jeśli chcesz zasłonić okna w narożniku. Gięte szyny dopasowuję i wyginam na miejscu tak aby jak najlepiej odwzorować kąt.

Zasłony na czarnej szynie to hit i wielu klientów decyduje się na takie rozwiązanie. W pomieszczeniach loftowych.  lub w miejscach gdzie jest dużo detali w kolorze czarnym. Pasują do nich zasłony naturalne z lnu lub bawełny.

Jeśli jesteś zainteresowany szynami lub całością z zasłoną lub firanami skontaktuj się pod nr telefonu 511 414 195.

 

%d bloggers like this: