Rolety rzymskie bez fiszbin

Jednym z mniej popularnych modeli rolet rzymskich jest model 1 – bez fiszbin. Roleta model 1 jest pozbawiona poprzecznych fiszbin/szprosów i podnosi się jedynie na pionowych wszytych w materiał taśmach.

Rolety rzymskie bez fiszbin mają prostrzy i mniej skomplikowany wygląd. Często są proponowane do wnętrz w klasycznym stylu lub pomieszczeń gdzie chcemy zaakcentować naturalny / pro-ekologiczny styl. Dla podkreślenia tego efektu można uszyć roletę z tkaniny Garant lub Linos, które mają w swoim składzie włukna lnu.

Rolety rzymskie uszyte w modelu 1 mają możliwość dodania dekoracyjnych dołów. Najczęściej wybierany jest dół z falbaną prostą. Na zdjęciach poniżej rolety z tkaniny Trots.

Taki model rolety świetnie pasuje na wąskie okna. Brak szprosów i zastosowanie tkaniny przezroczystej sprawi, że dekoracja okna będzie lekka i zwiewna.

Innym przykładem jest zastosowanie rolet rzymskich bez fiszbin w łazience. Rolety rewelacyjne pasują do minimalistycznej stylizacji pomieszczenia. Rolety na zdjęciach poniżej zostały uszyte z tkaniny Sugar.

 

Wszystkie prezentowane na zdjęciach rolety są dostępne w naszej ofercie sprzedażowej. Są produkowane na indywidualne zamówienie.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt tel: 511 414 195.

 

%d bloggers like this: