Rolety rzymskie na poddaszu

Rolety rzymskie na poddaszu mogą podkreślić klimat tego miejsca. Pomieszczenie może pełnić różne funkcje od pokoju zabaw dla dzieci po sypialnie. W zależności od przeznaczenia pomieszczenia stosuje się różne dekoracje okien. Okna na poddaszu mają zazwyczaj niewielkie wymiary więc stosowane są rolety, żaluzje, plisy lub rolety rzymskie.

Rolety rzymskie mogą być świetnym rozwiązaniem kiedy poddasze pełni funkcję sypialni.

rolety rzymskie na poddaszu

Miękkie tkaniny tworzą przytulną atmosferę. Najlepiej zastosować materiały zaciemniające lub ciemne kolory tkanin rozpraszających światło. Tkaniny rozpraszające ładnie filtrują promienie słońca i tworzą niepowtarzalny klimat.

Do wyboru jest znacznie mniej tkanin zaciemniających niż tych rozpraszających, dlatego można zastosować podszewkę blackout. Daje to możliwość zastosowania każdej tkaniny dekoracyjnej lub z naturalnych włókien w dowolnej konfiguracji zaciemniającej albo rozpraszającej światło.

Dodatkowo można zastosować mechanizm automatycznego podnoszenia i opuszczania. Podłączony do systemu inteligentnego domu. Mechanizmy z napędem elektrycznym nie wpływają na wygląd rolety.

Sypialnia na poddaszu z roletami rzymskimi to wygodny i nowoczesny sposób na tworzenie nastroju w tym wyjątkowym miejscu w domu.

%d bloggers like this: