Eleganckie rolety rzymskie w szarościach

Jeśli chcemy aby wnętrze nabrało eleganckiego charakteru warto stworzyć wystrój ponad czasowymi odcieniami szarości. Oczywiście pamiętając również o wprowadzeniu dodatkowego koloru, który rozjaśni lub rozweseli wnętrze. Przy urządzaniu wnętrza dobieramy różne dodatki pasujące stylem i charakterem.

W takim wnętrzu nie zapominamy o dekoracji okien. Z pewnością rolety rzymskie lub zasłony będą pasowały do eleganckiego stylu wnętrza, należy tylko wybrać odpowiedni odcień szarości. Tych w naszej kolekcji nie brakuje.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama tkanin w różnych odcieniach szarości. Tkaniny gładkie, deseniowe oraz szarości z dodatkiem innych kolorów. Tkaniny mogą być wykorzystane jako rolety rzymskie lub zasłony.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć nowych tkanin w aranżacjach.

Rolety rzymskie w kolorze szarym pasują do każdego rodzaju wnętrza. To może być stylowa sypialnia, nowoczesna kuchnia lub minimalistyczne wnętrze pokoju dziennego. Warto poświęcić trochę czasu i znaleźć odpowiedni odcień szarości, tak aby korespondował z innymi dodatkami i nawiązywał do całości koncepcji kolorystycznej.

Jeśli są Państwo zainteresowani pomiarami lub ofertą prosimy o kontakt. Nasz mobilny przedstawiciel zaprezentuje całą naszą ofertę tkanin na rolety rzymskie oraz zasłony.

tel: 511 414 195

 

 

 

%d bloggers like this: