Rolety rzymskie do sypialni

Rolety rzymskie do sypialni to nie tylko zasłona okna, ale również część wystroju wnętrza. Bardzo istotne jest trafne dobranie tkaniny, tak aby roleta rzymska w sypialni była spójna z całością wnętrza.

Do wyboru mamy szeroką gamę tkanin, przezroczystych, zasłonowych oraz zaciemniających. Można dobrać stopień przepuszczalności światła w zależności od preferencji.

Dla tych, którzy chcą tylko dekoracji okna wystarczy tkanina przezroczysta. Wpuszcza dużo światła do wnętrza,  a zwiewny i lekki materiał daje poczucie otwartego okna z widokiem na zewnątrz bez podnoszenia rolety.

Często wybierane są tkaniny, które rozpraszają światło. Materiały takie są nazywane zasłonowymi, ponieważ zasłaniają ostre słońce i wpuszczają do sypialni delikatne światło. Roleta rzymska z materiału rozpraszającego światło to popularne rozwiązanie. Jeśli wybierzemy tkaninę w kolorze ciemnym świtało będzie mocno stłumione, a we wnętrzu sypialni będzie panował półmrok. Przy jasnej tkaninie choć ostre promienie słońca będą zasłonięte, w pomieszczeniu będzie jasno.

Wielu klientów szuka jednak całkowitego zaciemnienia sypialni. W naszej kolekcji  oferujemy tkaninę Close, która całkowicie odcina wnętrze od światła.

Praktycznym rozwiązaniem dekoracji w sypialni są rolety rzymskie i zasłony na jednym oknie. Rolety rzymskie są uszyte z tkaniny przezroczystej, można mieć je opuszczone w ciągu dnia. Dobrze zasłaniają przed wścibskimi podglądaczami jednocześnie wpuszczając do wnętrza dużo światła. Zasłony zaś z materiału zasłonowego ciemnego lub całkowicie zaciemniającego osłonią wnętrze wieczorem, a nad ranem nie wpuszczą światła i będzie można się wyspać.

Takie rozwiązanie jest stosowane także w innych pomieszczeniach w domu.

Rolety rzymskie w połączeniu z zasłonami na jednym oknie tworzą bardzo gustowną dekorację okna oraz są bardzo praktyczne w zastosowaniu.

 

Galeria rolet rzymskich 

Rolety rzymskie i zasłony są szyte na miarę. Zainteresowanych ofertą lub pomiarami prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

e-mail: kontakt@woknie.pl

tel: 511 414 195

 

 

%d bloggers like this: