Delikatne rolety rzymskie

Rolety rzymskie z tkanin delikatnych to świetna dekoracja okna w miejscach gdzie nie ma potrzeby zasłonięcia się przed słońcem.

Lekkie i zwiewne tkaniny z dużą przejrzystością rozświetlają pomieszczenie. Nawet zastosowanie koloru innego niż biały nie wpływa znacząco na ilość światła we wnętrzu. 

Delikatne rolety rzymskie

Oprócz koloru można wyróżnić materiały o różnej gramaturze, z rzadszym lub gęstym splotem. Tkaniny imitujące naturalne z grubą nitką rzadko tkaną jak Groove, Humble lub zupełnie gładkich jak mgiełka Genius, Silence, Multi.

Na całość ma wpływ także skład surowców użytych do produkcji tkaniny. Delikatne struktury są w 100% sztuczne jednak te nieco mniej przezroczyste mają wplecione naturalne nitki lnu.

Rolety rzymskie to nie tylko udana dekoracja okna. Ten typ zasłony  jest również praktyczny w zastosowaniu. Użyte do szycie tkaniny można zdejmować do prania i czyszczenia. Wszystkie tkaniny można odświeżyć we własnym zakresie. Do każdej rolety jest dołączona instrukcja ze sposobem prania oraz demontażu tkaniny.

W roletach rzymskich z tkanin delikatnych można dowolnie wybierać modele z fiszbinami lub bez fiszbin. Modele z fiszbinami nadają oknu ład i porządek, sztywno ją utrzymują. Natomiast w modelu bez fiszbin prosta tkanina układa się od dołu w sposób nieregularny.

Galeria Rolety Rzymskie bez fiszbin.

Galeria Rolety Rzymskie z fiszbinami.

 

 

%d bloggers like this: