Rolety rzymskie i zasłony w łazience

Rolety rzymskie lub zasłony w łazience? Dlaczego nie?

Wielu z nas mając okno w łazience myśli o zasłonięciu go na tyle skutecznie aby osoby postronne nie zaglądały do łazienki szukając sensacyjnych widoków. W łazience szukamy intymności chwili dla siebie, chcemy się relaksować. Gdy mamy okno, aby poczuć się swobodnie w łazience, zasłaniamy je różnymi rodzajami zasłon okiennych – najczęściej wybierane są żaluzje poziome, rolety i plisy, rzadziej wybierane są rolety rzymskie i zasłony.

Rolety rzymskie do łazienki to dobre rozwiązanie, tkaniny i mechanizmy odporne na wilgoć zapewniają długotrwały efekt na oknie. Miękkie i naturalne materiały nadają wnętrzu przytulności i ciepła. Przyjemnie spędzać czas w takim pomieszczeniu. Dodatkowym atutem rolet rzymskich jest możliwość prania i czyszczenia materiału. To dzięki temu, roleta zawsze będzie jest jak nowa. Model rolety do łazienki wybieramy na podstawie wymiarów okna. W przypadku wąskich okien proponujemy model 1, natomiast gdy okno jest szersze polecamy model 9 lub 3 w zależności od upodobań klienta.

Zasłony, to tak jak w przypadku rolet rzymskich, rzadko wybierany rodzaj dekoracji okiennej w łazience, a właśnie zasłona może być skutecznie osłaniającą dekoracją okienną. Możliwość prania i czyszczenia zapewnia, że materiał na zasłonie będzie zawsze dobrze wyglądał. Wśród zasłon można wybrać kilka sposobów wykończenia. W swojej ofercie posiadamy 3 rodzaje modele na Microflex’ach, zasłony na kołach oraz inne.

%d bloggers like this: